REKLAMA

 1. Korzystanie z portalu e-Pocztowki.pl jest w 100% darmowe. Za wysyłanie i odbieranie kartek internetowych nie pobieramy żadnych opłat.
 2. Zanim zaczniesz wysyłać i odbierać kartki internetowe musisz przeczytać, zaakceptować i przestrzegać poniższy regulamin.
 3. Podczas wysyłania kartek internetowych z naszego portalu musisz każdorazowo zaznaczyć, że akceptujesz ten regulamin, więc nie rób tego machinalnie tylko zastanów się czy faktycznie zgadzasz się ze wszystkimi punktami regulaminu portalu e-Pocztowki.pl. Nie dotyczy to osób co posiadają Konto Użytkownika, ponieważ wykonują to tylko jednorazowo, przy zakładaniu konta.
 4. Aby móc korzystać z portalu e-Pocztowki.pl musisz być pełnoletni lub jeśli nie jesteś pełnoletni to musisz mieć pozwolenie rodziców lub opiekunów na korzystanie z naszego serwisu.
 5. Jeśli zaakceptujesz regulamin i zaczniesz już korzystać z naszego portalu to automatycznie bez względu na to czy założysz darmowe Konto Użytkownika czy nie stajesz się użytkownikiem.
 6. Przez użytkownika portalu e-Pocztowki.pl uważa się każdą osobę wysyłającą kartki internetowe z naszego portalu.
 7. Użytkownik portalu wyraża zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail związanych z funkcjonowaniem serwisu e-Pocztowki.pl
 8. Kartki internetowe można wysyłać po założeniu darmowego Konta Użytkownika lub bez rejestracji jako Gość.
 9. Po założeniu Konta Użytkownika dostajemy dostęp do dodatkowych opcji.
 10. Do rejestracji wymagane jest podanie swojego imienia, adresu e-mail i daty urodzenia.
 11. Podczas zakładania Konta Użytkownika należy podać prawdziwe dane
 12. Ze względu na ochronę antyspamową zabronione jest zakładanie kont użytkowników i wysyłanie kartek na tymczasowe adresy e-mail i niektóre domeny. W razie problemów z zakładaniem kont użytkowników, albo podczas wysyłania kartek internetowych proszę skontaktować się z Administracją portalu.
 13. Konto Użytkownika ważne jest bezterminowo ale użytkownik może w każdej chwili zdecydować o jego likwidacji. Może to zrobić samodzielnie w panelu konta lub może wysłać dyspozycję likwidacji konta do administratora portalu. Usunięcie Konta Użytkownika jest operacją nieodwracalną ale w każdej chwili można ponownie założyć nowe Konto Użytkownika
 14. Użytkownik portalu w każdej chwili ma możliwość aktualizacji swoich danych osobowych.
 15. Konta Użytkowników łamiących ten regulamin będą kasowane przez administratora portalu.
 16. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Dane osobowe użytkownika nie będą udostępniane osobom trzecim
 17. Podczas wysyłania kartek internetowych zabrania się umieszczania w treści wiadomości słów wulgarnych, obscenicznych, obrażających daną osobę itd. Za treść kartki internetowej w 100% odpowiedzialna jest osoba wysyłająca kartkę
 18. Portal e-Pocztowki.pl nie wysyła kartki internetowe samodzielnie a udostępnia tylko taką możliwość użytkownikom portalu, dlatego administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść kartek.
 19. Podczas wysyłania kartki elektronicznej nadawca oświadcza, że adresat kartki wyraził zgodę na jej otrzymanie.
 20. Jeśli jednak okaże się, że adresat kartki nie wyraził na to zgody to może zwrócić się do administratora portalu o zablokowanie swojego adresu e-mail w naszym serwisie i od tego momentu nie będzie otrzymywał już żadnych niechcianych kartek internetowych.
 21. Administrator portalu oświadcza, że będzie się starał aby portal e-Pocztowki.pl działał tak aby zapewnić Państwu jak najlepszy komfort podczas wysyłania kartek internetowych ale ponieważ korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe to administrator portalu nie gwarantuje ciągłego działania portalu ani tego, że wysłana przez Państwa kartka zostanie przeczytana przez adresata.
 22. Ze względu na okresową optymalizację bazy danych co 30 dni będą usuwane nieprzeczytane przez adresatów kartki internetowe.
 23. Akceptując ten Regulamin Użytkownik oświadcza że:
  - przeczytałem Regulamin i akceptuję wszystkie jego zapisy i postanowienia
  - wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z działalnością portalu
  - wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail z portalu e-Pocztowki.pl
  - oświadczam, że adresat kartki internetowej wyraził zgodę na jej otrzymanie
  - ponoszę całkowitą odpowiedzialność za treść wysyłanych kartek
  - dane podane podczas rejestracji są prawdziwe
 24. Wszystkie materiały i pliki graficzne znajdujące się w portalu e-Pocztowki.pl chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych i zabrania się kopiowania i wykorzystywania plików graficznych poza portalem e-Pocztowki.pl
 25. Administrator portalu e-Pocztowki.pl zastrzega sobie prawo do zmiany tego regulaminu poprzez opublikowanie treści nowego regulaminu na tej stronie. Nowy regulamin wchodzi w życie po 14 dniach od publikacji.
 26. Jeśli ktoś nie akceptuje nowego regulamin to musi zaprzestać korzystania z portalu e-Pocztowki.pl
 27. Regulamin opublikowano 20.02.2017 r. - Administracja portalu e-Pocztowki.pl
U nas znajdziecie kartki internetowe na wszystkie najpopularniejsze okazje. Znajdziecie u nas kartki świąteczne i kartki okolicznościowe. Ze względu na to, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 2021, na początek przygotowaliśmy dla Was kartki na te właśnie święta. Boże Narodzenie wypada w Polsce 25 grudnia i 26 grudnia a poprzedzone jest Wigilią Bożego Narodzenia, które wypada 24 grudnia. Nowy Rok następuje zawsze 1 stycznia. Gdy miną święta Bożego Narodzenia i nadejdzie już upragniony Nowy Rok 2021, będziemy tworzyć i dodawać do naszego portalu nowe kartki z pozostałych kategorii, czyli kartki internetowe na Wielkanoc, Walentynki, Halloween, kartki na Urodziny, Imieniny, kartki na Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Kobiet, Dzień Dziecka, Dzień Chłopaka, Dzień Babci i Dziadka, kartki ślubne, zaproszenia, złote myśli, kartki religijne i kartki ze zwierzętami. Każda osoba powinna znaleźć odpowiednie dla siebie kartki. Zapraszamy do przeglądania i wybierania. U nas kartki możecie wysyłać po założeniu darmowego Konta Użytkownika, lub bez rejestracji, ale wtedy macie mniej opcji do konfiguracji kartki. Zachęcamy do założenia Konta Użytkownika, ponieważ zrobicie to całkowicie za darmo, jest to czynności jednorazowa. Po założeniu darmowe konta Użytkownika będziecie mogli przeglądać wysłane i odebrane przez siebie kartki internetowe i sprawdzać, czy adresat kartki ją przeczytał czy nie. Do kartek internetowych możecie dopisywać życzenia świąteczne, okolicznościowe lub po prostu wysyłać do kogoś pozdrowienia. Życzenia możecie wpisywać samodzielnie, wybrać z bazy gotowych tekstów życzeń lub poszukać darmowych życzeń w sieci. Wszystkie kartki internetowe, które znajdziecie w naszym portalu wyślecie całkowicie za darmo, bez wychodzenia z domu, bez kolejek na Poczcie i bez ryzyka. Wybieracie i klikacie wyślij, a my zajmiemy się resztą. W Waszym imieniu wyślemy kartki internetowe do adresatów a jak będziecie mieli darmowe Konto Użytkownika to dodatkowo na swój adres e-mail dostaniecie informację zwrotną, gdy adresat kartki ją przeczyta. Kartki internetowe wysyłamy całkowicie za darmo a podziękowaniem dla nas będzie uśmiech na Waszych twarzach. Kartki internetowe wysyłamy od razu, gwarantujemy ich wysłanie tylko nie jesteśmy w stanie zagwarantować Wam tego, że adresat kartki ją przeczyta, ponieważ niestety nie mamy na to żadnego wpływu czy adresat kartki ją przeczyta czy nie a powodów tego, że adresat nie przeczyta kartki może być wiele i więcej na ten temat możecie przeczytać w naszym dziale pomocy. Tak czy owak wysyłanie kartek internetowych jest świetną zabawą dla Was i adresatów kartek. Serdecznie zapraszamy - Wybierajcie i wysyłajcie za darmo kartki internetowe do swoich bliskich.