REKLAMA

Wszystkie kartki internetowe znajdujące się na stronie e-Pocztowki.pl https://e-pocztowki.pl/prawa-autorskie.html są wykonane przez naszego grafika i chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19940240083.

Ze wszystkich kartek możecie korzystać całkowicie za darmo, ale w obrębie portalu e-Pocztowki.pl, czyli możecie wysyłać kartki internetowe do swoich przyjaciół i rodziny za pomocą naszej strony www. Nie zezwalamy natomiast na wykorzystywanie naszych kartek poza stroną e-Pocztowki.pl, umieszczania pobranych plików graficznych z naszej strony na innych stronach www ani nie można pobranych plików granicznych wysyłać za pomocą wiadomości e-mail. Jakiekolwiek rozpowszechnianie naszych kartek poza portalem e-Pocztowki.pl jest zabronione.

Zdecydowana większość kartek internetowych umieszczonych na stronie e-Pocztowki.pl wykonana jest na podstawie licencji komercyjnych, ale niektóre wykonane są także na podstawie licencji Creative Commons Attribution lub licencji Public Domain i jeśli taka sytuacja nastąpi to przy danej kartce internetowej jest dodana odpowiednia informacja.

Teksty życzeń świątecznych i okolicznościowych, które znajdują się na naszej stronie www są dodawane przez użytkowników portalu. Na naszej stronie przestrzegamy praw autorskich i tego samego wymagamy od naszych użytkowników. Aby dodać teksty życzeń do portalu e-Pocztowki.pl, należy posiadać pełne prawa do danego tekstu lub tekst musi być na licencji Public Domain

Więcej informacji o prawach autorskich znajdziecie na:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ustawa_o_prawie_autorskim_i_prawach_pokrewnych
http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_autorskie
http://pl.wikipedia.org/wiki/Autorskie_prawa_osobiste
http://pl.wikipedia.org/wiki/Licencja_(prawo)

15.07.2019 - Administracja portalu e-Pocztowki.pl

e-Pocztowki.pl

U nas znajdziecie kartki internetowe na wszystkie najpopularniejsze okazje. Znajdziecie u nas kartki świąteczne i kartki okolicznościowe. Ze względu na to, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 2021, na początek przygotowaliśmy dla Was kartki na te właśnie święta. Boże Narodzenie wypada w Polsce 25 grudnia i 26 grudnia a poprzedzone jest Wigilią Bożego Narodzenia, które wypada 24 grudnia. Nowy Rok następuje zawsze 1 stycznia. Gdy miną święta Bożego Narodzenia i nadejdzie już upragniony Nowy Rok 2021, będziemy tworzyć i dodawać do naszego portalu nowe kartki z pozostałych kategorii, czyli kartki internetowe na Wielkanoc, Walentynki, Halloween, kartki na Urodziny, Imieniny, kartki na Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Kobiet, Dzień Dziecka, Dzień Chłopaka, Dzień Babci i Dziadka, kartki ślubne, zaproszenia, złote myśli, kartki religijne i kartki ze zwierzętami. Każda osoba powinna znaleźć odpowiednie dla siebie kartki. Zapraszamy do przeglądania i wybierania. U nas kartki możecie wysyłać po założeniu darmowego Konta Użytkownika, lub bez rejestracji, ale wtedy macie mniej opcji do konfiguracji kartki. Zachęcamy do założenia Konta Użytkownika, ponieważ zrobicie to całkowicie za darmo, jest to czynności jednorazowa. Po założeniu darmowe konta Użytkownika będziecie mogli przeglądać wysłane i odebrane przez siebie kartki internetowe i sprawdzać, czy adresat kartki ją przeczytał czy nie. Do kartek internetowych możecie dopisywać życzenia świąteczne, okolicznościowe lub po prostu wysyłać do kogoś pozdrowienia. Życzenia możecie wpisywać samodzielnie, wybrać z bazy gotowych tekstów życzeń lub poszukać darmowych życzeń w sieci. Wszystkie kartki internetowe, które znajdziecie w naszym portalu wyślecie całkowicie za darmo, bez wychodzenia z domu, bez kolejek na Poczcie i bez ryzyka. Wybieracie i klikacie wyślij, a my zajmiemy się resztą. W Waszym imieniu wyślemy kartki internetowe do adresatów a jak będziecie mieli darmowe Konto Użytkownika to dodatkowo na swój adres e-mail dostaniecie informację zwrotną, gdy adresat kartki ją przeczyta. Kartki internetowe wysyłamy całkowicie za darmo a podziękowaniem dla nas będzie uśmiech na Waszych twarzach. Kartki internetowe wysyłamy od razu, gwarantujemy ich wysłanie tylko nie jesteśmy w stanie zagwarantować Wam tego, że adresat kartki ją przeczyta, ponieważ niestety nie mamy na to żadnego wpływu czy adresat kartki ją przeczyta czy nie a powodów tego, że adresat nie przeczyta kartki może być wiele i więcej na ten temat możecie przeczytać w naszym dziale pomocy. Tak czy owak wysyłanie kartek internetowych jest świetną zabawą dla Was i adresatów kartek. Serdecznie zapraszamy - Wybierajcie i wysyłajcie za darmo kartki internetowe do swoich bliskich.