REKLAMA

Czekałem na Ciebie tak długo...

Kartka internetowa "Czekałem na Ciebie tak długo..." wybrana, więc przyszła pora na jej konfigurację. Na tej stronie możesz to zrobić bez problemu. Nasz konfigurator kartki jest bardzo intuicyjny a kartkę można konfigurować w dwojaki sposób. Można po prostu klikać na kartce w miejsce gdzie chcemy coś zmienić lub wpisać. Jeśli chcemy dodać życzenia do kartki internetowej to klikamy na kartce w miejsce gdzie ma znajdować się tekst i wtedy automatycznie zostanie wyświetlony edytora teksu, gdzie bez problemy wpiszemy żądany tekst życzeń. Analogicznie, gdy chcemy zmienić znaczek kartki to klikamy go i zostanie wyświetlony panel z bazą znaczków do wybrania. Gdy chcemy dodać adresata kartki internetowej, to klikamy na kartce w miejsce gdzie znajduje się pole „Nadawca kartki” i „Adresat kartki”. W ten sposób możemy dokonać zmian podstawowych parametrów kartki a jeśli chcesz dokonać większej modyfikacji kartki to skorzystaj z konfiguracji poszczególny kroków. W ten sposób można zmienić kolor kartki a jeśli posiadasz darmowe Konto Użytkownika to możesz dodatkowo dodać do kartki muzykę i zaplanować wysyłkę kartki internetowej z datą przyszłą. Na koniec zanim wyślesz kartkę sprawdź poprawność wpisanych danych i możesz zobaczyć jak będzie wyglądała wysyłana przez Ciebie kartka internetowa. Po prostu kilknij "Podgląd kartki" a wtedy sprawdzisz czy Ci się wszystko podoba, czy wpisane dane są poprawne i ewentualnie poprawisz lub zmienisz dane kartki. Łatwe i przyjemne. Prawda?

Czekałem na Ciebie tak długo...

ADRESAT Imię i/lub nazwisko adresata
adresat@e-pocztowki.pl


NADAWCA Twoje imię i/lub nazwisko
nadawca@e-pocztowki.pl

Tutaj pojawi się wpisany przez Ciebie tekst.

ADRESAT Imię i/lub nazwisko adresata
adresat@e-pocztowki.pl


NADAWCA Twoje imię i/lub nazwisko
nadawca@e-pocztowki.pl

e-Kartki Walentynki
e-Kartka - Czekałem na Ciebie tak długo...
Dane do wysyłki

W pola poniżej wprowadź swoje dane kontaktowe oraz dane kontaktowe adresata. Adresy e-mail muszą być poprawne. Jeśli chcesz, możesz ukryć swoje dane kontaktowe przed adresatem. Przed ostateczną wysyłką sprawdź jeszcze raz poprawność wpisanych adresów e-mail.

Adresat
Imię:
Email:
Nadawca
Imię:
Email:
- ujawnij mój e-mail
- Tajemniczy nieznajomy
- Tajemnicza nieznajoma
- Sympatia
Treść kartki

Napisz wiadomość do adresata. Poniższy edytor pozwala na podstawową edycję stylu tekstu tj. zmiana wielkości czcionki, kroju czcionki, pogubienie czy pochylenie tekstu. Wpisanie treści wiadomości jest opcjonalne, ale zachęcamy do napisania życzeń.

Uwaga: Jeśli masz problem z wklejeniem tekstu za pomocą prawego przycisku myszy to jednocześnie wciśnij na klawiaturze klawisze Ctrl+V

Brawa Dezaprobata OK Piwo Puszczam oczko Płaczący Serce Serduszka w oczach Smutny Szeroki uśmiech Uśmiech W okularach Winko Wścielkły Wystawiam język Zawstydzony Zmieszany Znużony
Zmiana wyglądu

Upiększ swoją kartkę! Nawigując pomiędzy poniższymi zakładkami, masz możliwość zmiany tła kartki oraz koloru tekstu twojej wiadomości. Aby zmienić kolor kliknij w kółko znajdujące się na odpowiadającym Ci kolorze.

Wybór znaczka
00_Domyslny
09_Kieliszki_01
50_Kwiaty_01
50_Kwiaty_02
50_Kwiaty_03
50_Kwiaty_04
50_Kwiaty_05
51_Walentynki_01
51_Walentynki_02
51_Walentynki_03
51_Walentynki_04
51_Walentynki_05
51_Walentynki_06
51_Walentynki_07
51_Walentynki_08
51_Walentynki_09
51_Walentynki_10
51_Walentynki_11
51_Walentynki_12
51_Walentynki_13
51_Walentynki_14
51_Walentynki_15
52_Urodziny_01
53_Prezenty_01
59_Zwierzeta_01
59_Zwierzeta_02
59_Zwierzeta_03
59_Zwierzeta_04
59_Zwierzeta_05
59_Zwierzeta_06
61_Buźka_01
61_Buźka_02
90_Slubne_01
Wybór muzyki
Wybierz kategorię:
Muzyka Rodzaj Akcja  
Bóg się rodzi  -  by PAIO synthesizer, piano Wybierz
Jingle Bells  -  by Ronny Mathes instrumental Wybierz
Missing You instrumental, piano, guitar Wybierz
Gdy śliczna panna  -  by PAIO instrumental, piano Wybierz
Une Amitie  -  by Francesco instrumental Wybierz
Happy Birthday To Me  -  by DJ Octx vocal, electronic, rock Wybierz
Silent Night  -  by Gruber - Mohr - Schumann-Heink instrumental Wybierz
Wish you a Merry Christmas  -  by Kevin MacLeod piano, strings Wybierz
Merry Christmas (Happy Santa)  -  by Plastic3 electronic, dance Wybierz
Christmas Magic  -  by Akashic Records orchestral, cello, flute Wybierz
Dodatkowe opcje

Tutaj możesz ustawić kilka specjalnych opcji przed wysłaniem kartki.

Po odczytaniu Twojej kartki przez adresata powiadomimy Cię o tym w specjalnym e-mailu.
Powiadom mnie, że kartka została odebrana
Możesz wysłać kartkę z datą przyszłą i nie martwić się o wysłanie kartki w odpowiednim terminie. Możesz wysłać kartkę max. 30 dni w przód. Zostawiając to pole puste kartka zostanie wysłana natychmiast
Data wysłania kartki:
Potwierdzam, że zapoznałam/em się z treścią Regulaminu serwisu e-Pocztowki.pl i akceptuję wszystkie jego postanowienia.
Potwierdzam, że akceptuję Politykę Prywatności serwisu e-Pocztowki.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne abyś mógł/a wysłać kartkę elektroniczną z naszego serwisu. Pamiętaj, że zawsze możesz cofnąć powyższe zgody.
Trwa ładowanie konfiguratora kartki. Proszę czekać...
U nas znajdziecie kartki internetowe na wszystkie najpopularniejsze okazje. Znajdziecie u nas kartki świąteczne i kartki okolicznościowe. Ze względu na to, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 2021, na początek przygotowaliśmy dla Was kartki na te właśnie święta. Boże Narodzenie wypada w Polsce 25 grudnia i 26 grudnia a poprzedzone jest Wigilią Bożego Narodzenia, które wypada 24 grudnia. Nowy Rok następuje zawsze 1 stycznia. Gdy miną święta Bożego Narodzenia i nadejdzie już upragniony Nowy Rok 2021, będziemy tworzyć i dodawać do naszego portalu nowe kartki z pozostałych kategorii, czyli kartki internetowe na Wielkanoc, Walentynki, Halloween, kartki na Urodziny, Imieniny, kartki na Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Kobiet, Dzień Dziecka, Dzień Chłopaka, Dzień Babci i Dziadka, kartki ślubne, zaproszenia, złote myśli, kartki religijne i kartki ze zwierzętami. Każda osoba powinna znaleźć odpowiednie dla siebie kartki. Zapraszamy do przeglądania i wybierania. U nas kartki możecie wysyłać po założeniu darmowego Konta Użytkownika, lub bez rejestracji, ale wtedy macie mniej opcji do konfiguracji kartki. Zachęcamy do założenia Konta Użytkownika, ponieważ zrobicie to całkowicie za darmo, jest to czynności jednorazowa. Po założeniu darmowe konta Użytkownika będziecie mogli przeglądać wysłane i odebrane przez siebie kartki internetowe i sprawdzać, czy adresat kartki ją przeczytał czy nie. Do kartek internetowych możecie dopisywać życzenia świąteczne, okolicznościowe lub po prostu wysyłać do kogoś pozdrowienia. Życzenia możecie wpisywać samodzielnie, wybrać z bazy gotowych tekstów życzeń lub poszukać darmowych życzeń w sieci. Wszystkie kartki internetowe, które znajdziecie w naszym portalu wyślecie całkowicie za darmo, bez wychodzenia z domu, bez kolejek na Poczcie i bez ryzyka. Wybieracie i klikacie wyślij, a my zajmiemy się resztą. W Waszym imieniu wyślemy kartki internetowe do adresatów a jak będziecie mieli darmowe Konto Użytkownika to dodatkowo na swój adres e-mail dostaniecie informację zwrotną, gdy adresat kartki ją przeczyta. Kartki internetowe wysyłamy całkowicie za darmo a podziękowaniem dla nas będzie uśmiech na Waszych twarzach. Kartki internetowe wysyłamy od razu, gwarantujemy ich wysłanie tylko nie jesteśmy w stanie zagwarantować Wam tego, że adresat kartki ją przeczyta, ponieważ niestety nie mamy na to żadnego wpływu czy adresat kartki ją przeczyta czy nie a powodów tego, że adresat nie przeczyta kartki może być wiele i więcej na ten temat możecie przeczytać w naszym dziale pomocy. Tak czy owak wysyłanie kartek internetowych jest świetną zabawą dla Was i adresatów kartek. Serdecznie zapraszamy - Wybierajcie i wysyłajcie za darmo kartki internetowe do swoich bliskich.